Hvem er vi?

I Specifique utvikler vi læringsløsninger for store og små selskaper som har ett felles mål - å lykkes med endring. Dette er et bilde av oss.

VI ER SPECIFIQUE

Engasjerte, fremoverlente og fremtidstenkende!

I Specifique utvikler vi læringsløsninger for store og små selskaper som har ett felles mål - å lykkes med endring. Vi tror på endring gjennom læring og involvering, og at den beste tilnærmingen skjer gjennom refleksjon, diskusjon og erfaringsdeling i grupper.

Våre løsninger passer i alle bransjer og fagområder, både offentlig og privat. Vi har erfaring med såpass varierte tema som strategiimplementering, visjon- og verdiarbeid, kundeorientering, lederutvikling, organisasjonskultur, HMS, sykefraværsarbeid, prosjektledelse, mobbing i skolen og innovasjon. Og mye, mye mer.

Mer enn
0
års erfaring
Mer enn
0
mennesker har gjennomført ett eller flere av våre læringsinitiativ
Mer enn
0
land har våre løsninger tilgjengelig
Bilde av Petter. Han utarbeider konsept og pedagogisk innhold i læringsløsninger.

Petter Engelstad

Daglig leder
+47 906 68 635
petter@specifique.no
Bilde av Lars. Han utarbeider konsept og pedagogisk innhold i læringsløsninger.

Lars Pedersen

Partner / Seniorkonsulent
+47 924 24 840
lars@specifique.no
Bilde av Linn. Hun utarbeider konsept og pedagogisk innhold i læringsløsninger.

Linn Vibran

Seniorkonsulent
+47 918 46 048
linn@specifique.no
Bilde av Eirik. Han designer læringsløsninger.

Eirik Grinde

Senior grafisk designer
+47 908 49 421
eirik@specifique.no
Bilde av Vidar. Han designer læringsløsninger.

Vidar Hofmo Bjølgerud

Senior grafisk designer / Rådgiver
+47 916 34 328
vidar@specifique.no
Bilde av Adrian. Han utvikler digitale læringsløsninger.

Adrian Helvik

Full-stack utvikler
+47 975 05 314
adrian@specifique.no
Bilde av Ali. Han utvikler digitale læringsløsninger.

Ali Abouaid

Full-stack utvikler
+47 981 32 636
ali@specifique.no