Vi er et konsulentselskap
som jobber aktivt med organisasjonsutvikling, endringsledelse og organisasjonskultur.

Vi er et konsulent-selskap som jobber aktivt med organisasjons-utvikling, endringsledelse og organisasjonskultur.

Vi arbeider der beslutningen er tatt, men arbeidshverdagen ennå ikke har endret seg. Spesialiteten vår er å involvere dem som faktisk skal gjøre noe annerledes – ikke bare ledergruppen som vedtok det. Metodene er bygget på organisasjonspsykologi og involvering framfor toppstyrt utrulling, og kombinerer analoge dialogverktøy med vår egen digitale plattform Diggle.

års erfaring
1

med endring og organisasjonsutvikling

land
1

vi har levert initiativ og løsninger i

virksomheter
1

vi har hjulpet med endring

ledere og medarbeidere
1 mill

som har gjennomført våre initiativ

Bjørn Borgen



480 10 350
[email protected]

Kristian Nordli Jensen

Konsulent


900 95 649
[email protected]

Andrea Hauge Sandvik

Grafisk designer



468 39 747
[email protected]

Helene Grimstad

Grafisk designer og UX/UI designer



974 83 023
[email protected]

Billie

Terapihund

Jackie

Terapihund

Sniktitt på arbeidsprosessen.

Sniktitt på arbeids-prosessen.

Skreddersydde prosesser

Hvordan fungerer det?

01 Visjon og behovsavklaring

Overordnet pedagogisk analyse og prosesskisse, kvalitetssikring og komplettering av læringsmål sammen med deg.

02 Prosjektledelse og tidslinje

Detaljert tidsplan, detaljering av de ulike elementene i læringsløpet, konkrete løsningsforslag gjennomgås og videreutvikles i tett samarbeid med deg.

03 Utvikling og design

Utarbeide pedagogisk design, valg av hensiktsmessige metoder/virkemidler for å nå læringsmålene, gjennomføring av pilot på utvalgt målgruppe.

04 Implementering

Innhold/verktøy ferdigstilles, trening av fasilitatorer internt, bistand fra oss etter avtale, gjennomføring og utrulling av initiativ/program.